Mazárovci se už potřetí vydali do DD v Ledcích

V červnu 2023 jsme se vydali na třetí návštěvu do dětského domova v Ledcích. Už jsme trošku věděli, co nás čeká, a o to víc jsme se těšili. Někteří zaměstnanci s námi byli již dvakrát, pro jiné to byla premiéra.

Byli jsme moc rádi, že si nás děti z minulých návštěv pamatovaly a i ty, které tam byly nové, se rychle zapojily do všech her a aktivit.

Do dětského domova jsme přivezli živé hady, kteří sklidili největší úspěch, a uspořádali pro děti soutěže, zahráli si s nimi volejbal a na závěr společně opekli buřty.

A jak už to bývá s dobrými věcmi, odpoledne uteklo až příliš rychle, takže nezbývalo, než se rozloučit. Rovnou jsme se ale domluvili, že se v zimě zase potkáme a společně něco vymyslíme.

Celá akce byla moc příjemná a sklidila úspěch a my už se teď těšíme na příště!

Zde pár hezkých reakcí našich zaměstnanců:

Monika: Tento zážitek je pro mě osobně velmi obohacující a inspirující

Lukáš, Jakub, Denisa: jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit akce v DD Ledce. Je hezké vidět, jak měly děti radost z maličkostí, které jsme pro ně připravili a moc rádi se v budoucnu případně zúčastníme dalších akcí v tomto DD.

Lucie: Z DD Ledce jsem odjížděla s dobrým pocitem toho, že jsme dětem udělali radost, povedlo se nám vykouzlit jim úsměvy na rtech a zpříjemnit jim jinak všední odpoledne.

Eva: Myslela jsem si, že udělám radost dětem, ale uvědomila jsem si, že děti udělaly obrovskou radost mně. 🙂 Hrozně moc se mi tam líbilo a všechny děti byly fakt milé a přátelské, stejně jako paní vychovatelky, opravdu jsem tohle nečekala.

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *